facebook logo

Iskola

Újabb matekos sikerek

A tavasz a versenyszezon legzsúfoltabb időszaka. Nagy örömünkre szolgált, hogy ismét szép eredményekkel büszkélkedhetünk. A dunántúli esélyteremtő matematikaverseny vármegyei fordulóján négy tanulónk is a legjobbak között szerepelt:
György Benjámin, 6.b osztályos tanuló a 7. helyen végzett, Kozma Nóra, 7.a osztályos tanuló a 6. helyet szerezte meg, Somogyi Trisztán szintén a 7.a osztályból a 2. helyet tudhatja magáénak , míg Balogh Péter, 8.a osztályos diák a 6. lett a mezőnyben. Szeretettel gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő pedagógusoknak: Juhos Diána és Kelemenné Oszkó Andrea tanárnőknek.