facebook logo

Iskola

Diákolimpia-atlétika

Lezajlott pénteken az atlétika diákolimpia 4. korcsoportos versenye. Diákjaink remekül helyt álltak, szuper teljesítményt nyújtottak. Ketten a dobogóra is felállhattak: Borbély Bianka, 8.b osztályos tanuló magasugrásban ezüstérmes, Papp Norbert, 8.a osztályos diákunk pedig távolugrásban bronzérmes lett.