Ismerem a technikai környezetemet

Újabb szép eredménnyel büszkélkedhetünk: Takó András, 7.a osztályos tanulónk remek teljesítménnyel első helyen végzett az Ismerem a technikai környezetemet elnevezésű verseny vármegyei fordulóján. Ezzel András lehetőséget kapott, hogy a Dunántúli döntőn is összemérhesse tudását versenytársaival. Szeretettel gratulálunk Andrásnak és felkészítő tanárának, Glatz Éva tanárnőnek! Szurkolunk a következő fordulóban is!
Családi piknik

Gyűjtés az állatokért

Múlt héten 2150ft-ot gyűjtöttünk össze az Állatvédelmi Oktatásért Alapítvány részére visszaváltható petpalackokból. Köszönjük a felajánlásokat mindenkinek! A gyűjtést folytatjuk egész március hónapban! Van még hely a ládában!
Állatvédelmi témahét

Március 10-én ünnepeljük az állatvédelem-pedagógia napját. Ennek alkalmából kedves állatvédelmi üzenetekkel lepték meg 4. és 8.a osztályos tanulóink az iskola dolgozóit, diákjait.
Teleki-verseny

Lezajlott iskolánkban a Teleki Pál Földrajz és Földtan Verseny városi fordulója. Gratulálunk a résztvevő tanulóknak és a vármegyei fordulóba jutott díjazottaknak is: Balogh Péternek (8.a) és Szabó Ádámnak (7. a.), illetve felkészítő tanáruknak, Kozma-Kurdi Adrienn tanárnőnek. Szurkolunk nektek továbbra is!
14. oldal / 63


