Lotz-verseny országos döntő

A hétvégén zajlott az Országos Lotz János szövegértési és helyesírási
verseny országos döntője. Tanulóink közül ketten jutottak a legjobbak
közé a hetedik évfolyamon. A megmérettetés utolsó körében Kozma Nóra,
7.a osztályos tanuló a 11., Molnár Lilianna, 7.b osztályos tanuló pedig
a 7. helyet szerezte meg. Szívből gratulálunk a lányok csodálatos
teljesítményéhez, és köszönjük felkészítőjük, Kimmer Csilla tanárnő
munkáját!
Vízivás népszerűsítése

A vízivást népszerűsítették ma az iskolai menzánk tanítóink. A gyerekek különböző biozöldségekkel vagy -gyümölcsökkel ízesített vizet kóstolhattak meg. A program nagy népszerűségnek örvendett.
Mezei futás

Nagyszerűen szerepeltek II. korcsoportos tanulóink a mezei futás körzeti versenyén. A távot mindenki teljesítette, így a mezőny felső harmadában végeztünk.
Diákolimpia

Derekasan helytálltak focista ifjaink a labdarúgás diákolimpia első fordulójában. Öröm volt nézni, mennyit fejlődtek tavaly óta. Hajrá, fiúk!
Hungarikum sikerek

Február 25-26-án vett részt iskolánk Mesterhármas csapata a Lakitelken megrendezett Kárpát-medencei hungarikum vetélkedőn. A verseny országos fordulóján diákjaink a 9. helyen végeztek. A csapat tagjai:
Kozma Nóra
Kopcsó Dávid
Mekler Marcell.
A csodaszép eredményhez szeretettel gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáruknak, Zanathyné Lenkefi Éva tanárnőnek.
13. oldal / 63


